Що таке автополив?

Система автоматичного поливу – це комплекс технічного обладнання, здатного доставляти воду на ділянку та виконувати самостійний полив рослин за заданим графіком або орієнтуючись на погодні умови та стан ґрунту.
Переваги
Незважаючи на складність технології, вона відрізняється низкою переваг і стане надійним помічником на дачній ділянці, в підсобному та садово-парковому господарстві.
Основні причини встановлення автополиву:
економія сил та часу на догляді за газоном та рослинами;
економія води;
можливість відвідувати ділянку раз на тиждень та рідше;
тонке регулювання режиму поливу;
високі врожаї без зайвих турбот;
довговічність та надійність системи.
Автополив — це вигідне рішення для тих, хто хоче мати красивий газон і пишну рослинність на ділянці, але не має часу для повноцінного догляду.
Призначення автополиву
Системи автоматичного поливу відрізняються варіативністю. Вони призначені для зрошення, краплинного або прикореневого поливу, залежно від специфіки ландшафту, схеми посадки рослин та їх типу. Можливе збирання комбінованих конструкцій для зрошення рослин усіх видів.

http://watering.ru/upload/iblock/999/kartinki/chto-takoe-avtopoliv-1.jpg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Смотрите также:
Подбор оборудования

Пластиковые фильтры

Системы полива

Як же створити просту та ефективну систему поливу газону і не розоритися?

Системы полива

Принцип роботи стандартної системи автоматичного поливу також доситьпростий. Отже, система встановлена ​​та налаштована, але поки що не запущена. Відправною точкоюслужить накопичувальна ємність із водою. З цієї ємності насос (або насосна станція)подає воду в систему, і вода при цьому спочатку рухається так званоюмагістральної труби. Магістральна труба служить для розподілу води за окремимидільницям (частинам, сегментам, секторам або зонам) поливу.Слід запам’ятати раз і все життя: системаавтоматичного поливу не передбачає зрошення всієї ділянки одноразово(за винятком, мабуть, зовсім невеликих за площею ділянок), аналаштовується так, щоб розподіляти воду послідовно за окремимизонам поливу. Іншими словами, спочатку протягом, наприклад, 15-ти хвилинполивається одна зона, а протягом наступних 15-ти хвилин поливається сусідня зона ітак далі в залежності від заданих налаштувань, які, природно, варіюються вдосить широких межах. Можна, звичайно, запустити одноразове зрошенняпрактично будь-якої площі (за винятком, мабуть, дуже великих поплощі ділянок), але для цього необхідно буде задіяти потужний насос,трубопровід більшого діаметра, електромагнітні клапани більшої пропускноїздібності тощо, а навіщо, питається?Тому вода постійно перебуває в магістральній трубі, але затримується велектромагнітних клапанах, які подібно до звичайних кранів пропускають воду даліу разі їхнього відкриття.Ось так. Вода в системі є, вода в магістральній трубі, але полив ще незапущений. Насос закачав воду в наявний об’єм відкритої для цієї мети магістральноїтруби, а потім його робота була зупинена блоком контролю потоку, якийзафіксував відсутність потоку. Зворотний клапан тримає воду в системі, насос непрацює, все тихо та спокійно, система готова до експлуатації.І в такому стані вона перебуватиме доти, доки не спрацює пультуправління. Коли ж він спрацював і відкрив, припустимо, перший електромагнітнийклапан о 08:00 на 15 хвилин, вода поширюється далі трубопроводомбезпосередньо до сопел, а блок контролю потоку (тепер навпаки) реєструєнаявність потоку. Насос запускається і нагнітає воду в систему доти, доки не закриєтьсяостанній із електромагнітних клапанів. І так щоразу… На жаль, значеннятиск, що реєструється манометром блоку контролю потоку, лише інформує нас про йоговеличині, але не більше… Якщо є необхідність налаштувати насос безпосередньо


Разработка сайта Atlaskit


  • Українська
  • Русский

ООО «УКРГИДРОБУДМОНТАЖ» - полный комплекс услуг по устройству и эксплуатации: систем автоматического полива территорий, сетей водоснабжения, насосных станций, ливневой и бытовой канализации.