Как выбрать систему Сухой туман

Сухой туман в помещении Выбор оптимального варианта конфигурации системы сухого тумана не так сложен как может показаться на первый взгляд.
Как выбрать систему? Все очень просто!
Не забывайте! Наша компания предлагает услугу «все включено» для систем сухого тумана.

Сухой туман в помещении
Работата системы сухого тумана

1. Измеряйте все открытые боковые поверхности своего строения. Для основы системы добавьте 3 -5 групп распылителей

2. Разделите расстояние периметра на 10 для определения числа 3х – метрового комплекта

Насос - сухой туман
Модель насоса для Сухого тумана

3. Выберите характеристики насоса.

Расходные части для систем сухого тумана
Расходные части для систем сухого тумана

4. Добавьте пусковое устройство фильтра и это все!

Больше информации в отдельной рубрике посвященной системам Сухого туманирования!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Смотрите также:
Системы полива

Як зробити найпростішу систему автополиву?

Системы полива

Принцип роботи стандартної системи автоматичного поливу також доситьпростий. Отже, система встановлена ​​та налаштована, але поки що не запущена. Відправною точкоюслужить накопичувальна ємність із водою. З цієї ємності насос (або насосна станція)подає воду в систему, і вода при цьому спочатку рухається так званоюмагістральної труби. Магістральна труба служить для розподілу води за окремимидільницям (частинам, сегментам, секторам або зонам) поливу.Слід запам’ятати раз і все життя: системаавтоматичного поливу не передбачає зрошення всієї ділянки одноразово(за винятком, мабуть, зовсім невеликих за площею ділянок), аналаштовується так, щоб розподіляти воду послідовно за окремимизонам поливу. Іншими словами, спочатку протягом, наприклад, 15-ти хвилинполивається одна зона, а протягом наступних 15-ти хвилин поливається сусідня зона ітак далі в залежності від заданих налаштувань, які, природно, варіюються вдосить широких межах. Можна, звичайно, запустити одноразове зрошенняпрактично будь-якої площі (за винятком, мабуть, дуже великих поплощі ділянок), але для цього необхідно буде задіяти потужний насос,трубопровід більшого діаметра, електромагнітні клапани більшої пропускноїздібності тощо, а навіщо, питається?Тому вода постійно перебуває в магістральній трубі, але затримується велектромагнітних клапанах, які подібно до звичайних кранів пропускають воду даліу разі їхнього відкриття.Ось так. Вода в системі є, вода в магістральній трубі, але полив ще незапущений. Насос закачав воду в наявний об’єм відкритої для цієї мети магістральноїтруби, а потім його робота була зупинена блоком контролю потоку, якийзафіксував відсутність потоку. Зворотний клапан тримає воду в системі, насос непрацює, все тихо та спокійно, система готова до експлуатації.І в такому стані вона перебуватиме доти, доки не спрацює пультуправління. Коли ж він спрацював і відкрив, припустимо, перший електромагнітнийклапан о 08:00 на 15 хвилин, вода поширюється далі трубопроводомбезпосередньо до сопел, а блок контролю потоку (тепер навпаки) реєструєнаявність потоку. Насос запускається і нагнітає воду в систему доти, доки не закриєтьсяостанній із електромагнітних клапанів. І так щоразу… На жаль, значеннятиск, що реєструється манометром блоку контролю потоку, лише інформує нас про йоговеличині, але не більше… Якщо є необхідність налаштувати насос безпосередньо

Системы ливневой канализации

Системы водоснабжения


Разработка сайта Atlaskit


  • Українська
  • Русский

ООО «УКРГИДРОБУДМОНТАЖ» - полный комплекс услуг по устройству и эксплуатации: систем автоматического полива территорий, сетей водоснабжения, насосных станций, ливневой и бытовой канализации.